UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Design by Za studio

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,

W związku z bardzo wieloma zapytaniami o możliwość rezygnacji z imprez turystycznych, wyjaśniamy co następuje.

Obecnie w związku z dużą dynamiką zdarzeń, nie możemy przewidzieć jaka będzie sytuacja epidemiczna na świecie i w Polsce w nadchodzących miesiącach i stanowiące reakcję na nią stanowisko rządu.

Jeżeli okres zagrożenia epidemicznego będzie się przedłużał to oczywiście będziemy się dostosowywać do dalszych zaleceń Prezesa Rady Ministrów.
W tym trudnym czasie, panuje pełna mobilizacja i wsparcie podróżnych.

Apelujemy do Państwa o włączenie się w konstruktywne działania władz, organizatorów oraz wszystkich, którym na sercu leży dobro szeroko rozumianej turystyki poprzez nieuleganie panice i niepodejmowanie pochopnych i nieuzasadnionych decyzji dotyczących rezygnacji z planów wypoczynkowych w okresie po ustaniu jakiegokolwiek zagrożenia.

Z punktu widzenia prawa, każda z imprez, która jest zaplanowana na termin inny niż objęty zaleceniami Prezesa Rady Ministrów może być anulowana na zasadach ogólnych czyli zgodnie z Warunkami Uczestnictwa w Imprezach Turystycznych. Prosimy pamiętać, że jeżeli zagrożenie będzie się przedłużało, to ani organizatorzy ani pracownicy biur podróży nie narażą Państwa na zagrożenie życia i zdrowia. Państwa zaufanie do nas jest dla nas wartością nadrzędną.

Z poważaniem
Zespół Przygodowo-Podróże

 

 

 X