UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Design by Za studio

WIOSENNE SPACERY PO ŁODZI - "ABSOLUTNE DUETY" Z PRZYGODOWO

Wraz ze znakomitymi przewodni(cz)kami, zapraszamy na cykl kwietniowych spacerów. Powędrujemy po Łodzi mniej turystycznej ale opowiemy historie o Wielki Świat się ocierające. Będzie i zielono i muralowo i muzycznie i fotograficznie! Czas trwania spacerów: ok. 2,5h.

7.04. - PRAGA, ALE NIE WARSZAWSKA
Krzysztof Olkusz wraz z Justyną Tomaszewską zabierze Was na spacer po łódzkiej Pradze.

14.04. MUZYKA, ALE NIE POWAŻNA
Duet Łukasz Pietrzykowski i Krzysztof Olkusz to uczta dla miłośników muzyki i tych łodzian, co muzykę nie do końca poważną tworzyli.

21.04. GÓRNIAK, ALE NIE EDYTA
Ani Piotrek Miłek ani Krzysztof Olkusz kopać Pana na Górniaku nie będą, bo się spocą, ale opowiedzieć o Łodzi pomiędzy Szlezyngiem a Chojnami mogą.

28.04. CANALETTO, ALE FOTOGRAFII
Krzysztof Olkusz wraz z Małgorzatą Rządkiewicz w ostatnią niedzielę kwietnia zapraszają na spacer szlakiem fotografów łódzkich.

Wszystkie spacery są PŁATNE - 30 zł. Zapisy w Przygodowo


Przygodowo-Podróże wraz z Fundacją Łódzki Skład przygotowało nowy projekt pod nazwą
Łódzki Klub Seniora.
Po szczegółowe informacje o klubie i jego działalności zapraszamy na facebook'a: profil Łódzki Klub Seniora lub w PONIEDZIAŁKI ŚRODY PIĄTKI w godz. 11.00-14.00 pod nr tel. 530-158-803.

 

 

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.